• Тип - складаний стілець без спинки
• Каркас - труба сталева з полімерним покриттям
• Колір - зелений
• Діаметр каркаса - 16 мм
• Сидіння - тканина «Оксфорд» 600D
• Колір - зелений
• Макс. навантаження - 100 кг
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина виробу - 34 см
- Ширина сидіння - 23 см
- Глибина вироби - 24 см
- Глибина сидіння - 24 см
- Висота - 43 см
- Вага - 1,2 кг
• Розмір в складеному вигляді (ВхГхШ) - 57.5х2х34 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Глибина стільця | 240 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Колір | Зелений |
| Ширина стільця | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 |
| Матеріал сидіння | Оксфорд |