8 426 ₴
Відправка з 17 травня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Антонік |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 790 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці обіднього столу | 120х70 |