21 200 ₴
20 564 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• До стандартної комплектації опори та текстиль не входять
• Матеріал — штучний ротанг
• Колір — дуб французький (вибір кольору можливий будь-який відповідно до палітр за варіантом плетіння)
• Тип плетіння — L12, A01,
• Ширина ротанга — 12 мм
• Каркас під плетіння — сталь
• Сидіння і спинка — не розкладаються
• Комплектується підвісною системою
• Подушка для сидіння і спинки до стандартної комплектації не входить
• Ширина — 230 см
• Глибина — 72 см
• Висота — 150 см
• Додаткові опції:
- Опори для гойдалки (254х144х224 см)
- Виготовлення в нестандартних кольорах ротанга (у разі корпоративного замовлення)
- Подушка для сидіння і спинки з текстильною оббивкою (висота подушки сидіння — 5 см)
- Нанесення логотипа на подушку
- Декоративні подушки (розміри в асортименті)
• Вартість виробів із комплектацією м'якою частиною може коливатися залежно від курсу валют
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 30 робочих днів (у літній період), 10-14 робочих днів (у зимовий період)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без додаткових опцій і обліку доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація навісом | Так |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Колір виробу | Дуб французський |
| Наявність текстилю | Без текстилю |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Висота | 1500 мм |
| Глибина | 720 мм |
| Ширина | 2300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |