15 070 ₴
• Бренд - Primilla ®
• Каркас - сталева труба з порошковим напиленням
• Діаметр труб 50 мм
• Колір - чорний
• Сидіння і спинка - жорстка металева сітка на пружинах
• Тент - тканина «Тексилк»
• Колір - бежевий меланж
• Чохол матраца - тканина «Тексилк»
• Колір - темно-коричневий
• Наповнення матраца - поролон
• Наповнення подушок - холофайбер
• Фіксація сидіння до ніжок - гачки
• Сидіння розкладається диван з допомогою ручок (положення вгору і назад вниз)
• Механізм розкладки - Клік-Кляк
• Регульований нахил тенту з допомогою фіксаторів
• Максимальне навантаження - 320 кг.
• Кількість місць - 3-4
• Комплектація:
- Матрац
- Полотняний тент
- 2 декоративні подушки
- 2 валика
• Габарити (загальні):
- Ширина - 200 см
- Глибина - 126 см
- Висота - 154 см
- Вага - 60 кг
• Габарити (сидіння):
- Ширина - 170 см
- Глибина - 52 см
- Товщина матраца - 10 см
• Габарити (тент):
- Ширина - 200 см
- Глибина - 118 см
• Упаковка:
- Каркас - картонна коробка (207х80х17 см)
- Матрац - поліетилен (110х56х42 см)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана з урахуванням доставки на відділення Нової Пошти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primilla |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр несучої труби | 50 мм |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 320 кг |
| Матеріал навісу | Texsilk |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 3-х місний розкладний |
| Колір | Бежевий меланж/Темно-коричневий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Висота | 1540 мм |
| Глибина | 1260 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Ширина сидіння | 1700 мм |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Оббивка | Texsilk |