14 707 ₴
Відправка з 16 квітня 2026З диваном Діана ваш інтер'єр стане більш витонченим і легким, він наповниться теплом, затишком і комфортом. Витонченості даної моделі додають металеві ніжки, які надійно утримують на собі букові ламелі і наповнення з ПІНОПОЛІУРЕТАНУ підвищеної пружності і щільності. Зовнішній вигляд дивана Діана доповнюється яскравим малюнком, а також вишуканими мініатюрними подушками. Також варто відзначити його непередавану практичність і функціональність, які забезпечуються наявністю великого ящика, в який влізуть постільна білизна або інші приналежності.
• Каркас - натуральне дерево
• Основа спального місця - накладні букові ламелі
• Наповнення спального місця на вибір:
- ППУ високої щільності
• Модифікації крою:
- 2 великі+2 маленькі подушки комбінованої забарвлення
- 2 великі+2 маленькі подушки однотон
• Короб для білизни - ламінована ДСП
• Механізм трансформації - Єврокнижка
• Спальне місце - двоспальне
• Довжина виробу - 1900 мм
• Глибина вироби - 900 мм
• Висота вироби - 900 мм
• Довжина спального місця - 1900 мм
• Ширина спального місця - 1400 мм
• Гарантія - ГОСТ стандарт
• Для вибору оббивки вироби в іншій тканині зверніться до менеджера
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14-21 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням адресної доставки, без розвантаження, занесення в будівлю та складання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Колір | Сірий |
| Ящик для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 90 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Ні |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |