• Тип - крісло доладне коропове
• Каркас - сталева труба
• Діаметр каркаса - 19 мм
• Підлокітники - алюміній
• Сидіння і спинка - ткань «Оксфорд» 600D з м'яким наповненням
• Колір - темно-зелений
• Макс. навантаження: 130 кг
• Особливості - можливість регулювання висоти кожної ніжки окремо
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина виробу - 65 см
- Ширина сидіння - 50 см
- Глибина вироби - 55 см
- Глибина сидіння - 40 см
- Висота виробу - 82-95 см
- Висота спинки від сидіння - 50 см
- Висота сидіння від підлоги - 40-50 см
- Площа п'ятаков на ніжках - 9 см
- Вага - 3,8 кг
• Розмір в складеному вигляді (ВхГхШ) - 72*12*65 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 550 мм |
| Глибина стільця | 650 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина стільця | 810 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 |
| Матеріал сидіння | Оксфорд |
| Матеріал спинки | Оксфорд |
| Тип туристичних меблів | крісло |