1 299 ₴
• Тип - крісло доладне
• Каркас - сталева труба, пофарбована порошковою фарбою
• Колір - сірий
• Діаметр каркаса - 16 мм
• Сидіння і спинка - ткань «Поліестер» 600D
• Колір - синій, чорний
• Макс. навантаження - 120 кг
• Комплектація:
- Чохол для зберігання й транспортування
• Матеріал чохла - тканина «Поліестер» 210D
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина виробу - 86 см
- Ширина сидіння - 63 см
- Глибина вироби - 53 см
- Глибина сидіння - 48 см
- Висота виробу - 111 см
- Висота спинки від сидіння - 66 см
- Висота сидіння від підлоги - 46 см
- Вага - 4 кг
• Розмір в складеному вигляді (ВхГхШ) - 97*20*20 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1110 мм |
| Глибина стільця | 530 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина стільця | 860 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 |
| Матеріал каркасу (опор) | сталь з порошковим покриттям |
| Матеріал спинки | Поліестер |
| Тип туристичних меблів | крісло |