1 198 ₴
• Тип - кресло складное
• Каркас - стальная труба, окрашенная порошковой краской
• Цвет - серый
• Диаметр каркаса - 16 мм
• Сиденье и спинка - ткань «Полиэстер» 600D
• Цвет - темно-зеленый
• Макс. нагрузка - 110 кг
• Комплектация:
- Чехол для хранения и транспортировки
• Материал чехла - ткань «Полиэстер» 210D
• Габариты в разложенном виде:
- Ширина изделия - 80 см
- Ширина сиденья - 53 см
- Глубина изделия - 54 см
- Глубина сиденья - 46 см
- Высота изделия - 84 см
- Высота спинки от сиденья - 50,5 см
- Высота сиденья от пола - 41,5 см
- Вес - 4 кг
• Розмір в складеному вигляді (ВхГхШ) - 92*12*13 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 415 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 840 мм |
| Глибина стільця | 540 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина стільця | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 |
| Матеріал каркасу (опор) | сталь з порошковим покриттям |
| Матеріал спинки | Поліестер |
| Тип туристичних меблів | крісло |