



2 499 ₴
• Тип - складное крісло з столиком
• Каркас і столик - алюміній
• Колір - сірий
• Діаметр каркаса - 22 мм
• Сидіння і спинка - ткань «Поліестер» 600D
• Колір - темно-зелений
• Макс. навантаження - 160 кг
• Комплектація:
- Знімні тканинні підлокітники з кишенею
- Столик
• Габарити столика:
- Ширина - 25,5 см
- Глибина - 36 см
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина виробу - 81 см
- Ширина сидіння - 47 см
- Глибина вироби - 49 см
- Глибина сидіння - 34,5 см
- Висота виробу - 87 см
- Висота спинки від сидіння - 41 см
- Висота сидіння від підлоги - 46 см
- Вага - 3,5 кг
• Розмір в складеному вигляді (ВхГхШ) - 86,5*50*15 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Глибина стільця | 490 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина стільця | 810 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 |
| Матеріал спинки | Поліестер |
| Тип туристичних меблів | крісло |