


18 250 ₴
• Производитель каркаса - Primilla ® (Италия)
• Производитель мягких єлементов - Украина
• Каркас - стальная труба, окрашенная полимерной краской
• Диаметр труб - 50 мм
• Сиденье и спинка - жесткая металлическая сетка на пружинах
• Тент и чехлы подушек - ткань «Тексилк»
• Чехол матраса - лонета
• Варианты расцветок:
- матрас лонета оранжевые маки Меджик Аранча, тент тексилк серый однотон, 2657
- матрас лонета Кентия негро, тент тексилк зеленый однотон, 2414
• Наполнение матраса - симтекс
• Наполнение подушек - холофайбер
• Фиксация сиденья к ножкам - крючки
• Сиденье раскладывается в диван с помощью ручек (положение вверх и назад вниз)
• Механізм розкладки - Клік-Кляк
• Регульований нахил тенту з допомогою фіксаторів
• Максимальне навантаження - 320 кг.
• Кількість місць - 4
• Комплектація:
- Матрац
- Полотняний тент
- 2 декоративні подушки
• Габарити (загальні):
- Ширина - 200 см
- Глибина - 120 см
- Висота - 155 см
- Вага - 52 кг
• Габарити (сидіння):
- Ширина - 170 см
- Глибина - 52 см
- Товщина матраца - 7 см
• Габарити (тент):
- Ширина - 200 см
- Глибина - 118 см
• Упаковка:
- Каркас - картонна коробка (202х78х14 см)
- Матрац - поліетилен (170х52х22 см)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана з урахуванням доставки на відділення Нової Пошти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ост-Фран |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр несучої труби | 50 мм |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 320 кг |
| Наповнювач м'яких елементів | СимТекс |
| Опора | 4 ніжки |
| Основа сидіння | металева сітка |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 1720 мм |
| Глибина | 1300 мм |
| Ширина | 2120 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 540 мм |
| Глибина сидіння | 540 мм |
| Ширина сидіння | 1700 мм |
| Ширина спинки | 1700 мм |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | матрац лонета Кентія негро-тент тексилок зелений однотон, 2414 |