


3 828 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал каркаса - натуральне дерево
• Колір - дуб
• Матеріал сидіння - тканина
• Колір - сірий (tap. 40)
• Ширина - 43 см
• Глибина - 44 см
• Висота виробу з урахуванням спинки - 76 см
• Висота від підлоги до сидіння - 45 см
• У разі відсутності товару на складі постачальника, термін доставки в Україну становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір оббивки | tap. 40 |