
22 692 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Висота сидіння | 430 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 78 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | крісло не розкладне |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Оббивка | оксамит |
| Подушка сидіння | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Колір | Bluvel 14 |
| Основні | |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Нове |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |