3 095 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал каркаса і спинки - натуральне дерево
• Колір - дуб медовий
• Оббивка - меблева тканина
Колір - сірий (tap. 84)
• Ширина - 44 см
• Глибина - 40 см
• Висота виробу з урахуванням спинки - 78 см
• Висота від підлоги до сидіння - 47 см
• У разі відсутності товару на складі постачальника, термін доставки в Україну становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Медовий дуб/Сірий |
| Оббивка | тканина |
| Висота сидіння | 470 |
| Колір оббивки | tap. 84 |