• Каркас - металеві труби з полімерним покриттям
• Діаметр труб - 38x1,2мм, 32х1мм, 27х1мм, 25х1мм, 16х1мм, 12х1мм
• Колір - зелений матовий (RAL 6005)
• Тент - тканина «Оксфорд 240D» з водовідштовхувальним покриттям
• Чохол - тканина «Бязь Голд»
• Колір - квітка
• Наповнення чохлів - поролон 50 мм
• Максимальне навантаження - 280 кг
• Кількість місць - 3
• Габарити (загальні):
- Ширина - 210 см
- Глибина - 147 см
- Висота - 171 см
- Вага - 45 кг
• Габарити (сидіння):
- Ширина - 171 см
- Глибина - 53,5 см
- Висота до сидіння - 53 см
• Упаковка - картонна коробка (206х82х26 см)
• Декоративні подушки не входять в комплектацію гойдалок
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана з урахуванням доставки на відділення "Нової Пошти"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 280 кг |
| Матеріал навісу | тканина |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Колір | Зелений |
| Колір оббивки | Жовто-зелена клітка |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Висота | 1710 мм |
| Глибина | 1470 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 535 мм |
| Ширина сидіння | 1710 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Оббивка | тканина |