
3 591 ₴
• Бренд - Ezetil®
• Серія - Standart
• Колір - сірий
• Кришка - електрична
• Категорія обсягу - до 25 л
• Напруга струму - 12 В
• Темп. режим (нижче t окруж. середовища) - 20
• Вбудований вентилятор
• Об'єм - 20 л
• Розмір пляшок для вертикального зберігання - 1,5 л
• Гумовий ущільнювач запобігає конденсат
• Комплектується ізотермічної сумкою для додаткового збереження температури
• Ширина зовнішня - 35 см
• Глибина зовнішня - 27 см
• Висота зовнішня - 43 см
• Ширина внутрішня - 28,7 см
• Внутрішня глибина - 21,3 см
• Внутрішня висота - 33 см
• Вага - 4 кг
• Пакування - п/е пакет
• Гарантія - 12 міс
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 20 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 20 град. |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 1.5 л |
| Відсік для шнура | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 4 кг |