



6 153 ₴
• Матеріал - високоякісна сталь з жаростійким покриттям (вогнестійкий порошковий лак)
• Матеріал ручок - метал і дерево
• Матеріал коліс - пластик
• Матеріал решіток
- для приготування - сталь з покриттям форфоровым
- для вугілля - сталь з жаростійким покриттям
• Колір - чорний
• Форма - прямокутна
• У комплектацію входить:
- Гриль (нижня чаша з кришкою)
- 2 решітки для приготування (30х26 см)
- 2 решітки для вугілля (27,5х20 см)
- Термометр
- Вентиляційний отвір
- Вентиляційна труба
- 2 коліщатка
- 3 полиці для аксесуарів (фронтальна - 61х21 см, бічна - 38х25 см, нижня - 55х33,5 см)
• Вид палива - вугілля
• Ширина - 95 см
• Глибина - 54,6 см
• Висота - 106 см
• Вага - 15,2 кг
• Упаковка - картонна коробка
• Гарантія - 3 міс
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Комплектація кришкою | Є |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1060 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 546 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 300 мм |
| Ширина робочої поверхні | 260 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 3 (шт.) |
| Колір | Чорний |