• Матеріал - високоякісна сталь з жаростійким покриттям (вогнестійкий порошковий лак)
• Матеріал ручок - метал і дерево
• Матеріал коліс - пластик
• Матеріал решіток
- для приготування - сталь з покриттям форфоровым
- для підігріву - сталь з хромованим покриттям
- для вугілля - сталь з жаростійким покриттям
• Колір - чорний
• Форма - прямокутна
• У комплектацію входить:
- Гриль (нижня чаша з кришкою)
- 2 решітки для приготування (39,8х29 см)
- Решітка для підігріву (59х20 см)
- Решітка для вугілля (61,5х24,5 см)
- Термометр
- 4 вентиляційних отвори
- 2 коліщатка
- 2 полиці для аксесуарів (фронтальна -63х22 см, нижня - 67х36 см)
• Вид палива - вугілля
• Ширина - 87,3 см
• Глибина - 70,6 см
• Висота - 103,7 см
• Вага - 20,4 кг
• Упаковка - картонна коробка
• Гарантія - 3 міс
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Комплектація кришкою | Є |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1037 мм |
| Довжина | 873 мм |
| Ширина | 706 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 398 мм |
| Ширина робочої поверхні | 290 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Колір | Чорний |