• Ніжки метал хромований
• Сидіння і спинка пластик
• Висота вироби - 85 см
• Висота сидіння - 46 см
• Максимальне навантаження на виріб - 120 кг
• Висота спинки - 41 см
• Ширина виробу - 43 см
• Глибина вироби - 53 см
• Ширина сидіння - 40 см
• Глибина сидіння - 44 см
• Підстава - 43х53 см
• Вага - 10 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Обмін/повернення протягом 14 днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | хромований метал |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 |