



7 879 ₴
• Хрестовина металева покрита хромом
• Підлокітники металеві хромовані з м'якими накладками
• Ролики гумові
• Оббивка Екошкіра
• Регулювання висоти сидіння газліфт
• Механізм хитання крісла МВ-Мультиблок:
- Збільшена амплітуда гойдання та фіксацією крісла в 5-ти положеннях
- Фіксація крісла у п'яти положеннях
- Режим хитання крісла
- Збільшена глибина хитання
- Зміщена вперед вісь хитання
- Антишок ефект
- Налаштування зусилля хитання під вагу користувача
- Регулювання висоти крісла
- Підвищена зносостійкість
• Висота в нижньому положенні – 119 см
• Висота у верхньому положенні – 129 см
• Висота сидіння в нижньому положенні – 48 см
• Висота сидіння у верхньому положенні – 58 см
• Висота від підлоги до підлокітників - 68/78 см
• Максимальне навантаження на виріб – 120 кг
• Висота спинки – 75 см
• Ширина виробу – 65 см
• Глибина виробу – 70 см
• Ширина сидіння – 53 см
• Глибина сидіння – 50 см
• Діаметр основи – 70 см
• Вага – 22 кг
• Гарантія – 12 місяців
• Розміри упаковки Д/Ш/В – 110/45/65 см.
• Обмін/повернення протягом 14 днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 65 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота з урахуванням спинки | 119 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 22 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | хромований метал |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Висота спинки | 70 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм гойдання | МВ (Мультиблок) |
| Колір оббивки | екошкіра Чорна |