
1 852 ₴
• Тип - крісло
• Каркас - труба сталева з полімерним покриттям
• Колір - зелений матовий (RAL 6005)
• Діаметр каркаса - 20 мм
• Оббивка - сітка ПВХ «Текстилен» підвищеної щільності
• Колір - помаранчевий
• Варіанти кольорів:
- Зелена смуга
- Блакитна смуга
• Макс. навантаження - 110 кг
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина виробу - 56 см
- Ширина сидіння - 51 см
- Глибина вироби - 94 см
- Глибина сидіння - 50 см
- Висота зі спинкою - 84 см
- Висота до сидіння - 35 см
- Вага - 4,2 кг
• Розмір у складеному вигляді - 113*60*8 см
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 350 мм |
| Глибина стільця | 940 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина стільця | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 |
| Висота сидіння стільця | 840 |
| Матеріал сидіння | ПВХ |
| Матеріал спинки | ПВХ |
| Тип туристичних меблів | крісло |
| Колір (відтінок) | Жовтогарячий |