


2 355 ₴
• Тип - шезлонг-крісло
• Каркас - труба сталева з полімерним покриттям
• Колір - зелений матовий (RAL6005
• Діаметр каркаса - 20 мм
• Підлокітник - дерево ясен
• Оббивка - подвійна тканина «Бязь набивна» з м'яким ущільнювачем
• Варіанти кольорів:
- Бело-зеленый (Текстилен)
- Зеленая полоса (Текстилен)
- Бежевая полоса (Текстилен)
- Голубая полоса (Текстилен)
• Макс. навантаження - 110 кг
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина виробу - 58,5 см
- Ширина сидіння - 46 см
- Глибина вироби - 67/80,5/92/102 см
- Глибина сидіння - 40 см
- Висота зі спинкою - 96 см
- Висота до сидіння - 36 см
- Вага - 5,6 кг
• Розмір у складеному вигляді - 89*60*10 см
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 58.5 см |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 36 |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 96 |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Подушка-підголівник | Так |
| Підлокітник | дерево |