


2 808 ₴
• Тип - крісло
• Каркас - труба сталева з полімерним покриттям
• Діаметр каркаса - 19 мм
• Оббивка - тканина «Оксфорд 600D» подвійна з ущільнювачем, сітка
• Колір - очерет синий
• Наповнення - поролон
• Макс. навантаження - 140 кг.
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина виробу - 96 см
- Ширина сидіння - 66 см
- Глибина вироби - 71/79/86 см
- Глибина сидіння - 58 см
- Висота зі спинкою - 105 см
- Висота сидіння - 45 см
- Вага - 5,1 кг
• Розмір у складеному вигляді - 97*22*22 см
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1050 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Ширина стільця | 960 |
| Вага | 5.1 |