



16 731 ₴
• Каркас - металеві труби з полімерним покриттям
• Діаметр труб - 12х1мм, 16х0,8мм, 25х1мм, 32х1мм, 38х1,5мм, 60х1,5мм
• Колір - зелений текстурний (RAL 6005)
• Тент - тканина "Поліестер" з водовідштовхувальним покриттям
• Колір - лайм
• Чохол - тканина «Дралон»
• Колір - вертикальна смуга
• Нополнение чохлів - поролон 80 мм, синтепон 15 мм
• Тканина подушок спинки - тканина «Дралон», "Поліестер"
• Нополнение подушок - поролон, синтепон
• Сидіння - пружинний блок, сталева дріт
• У комплектацію входить:
- Москітна сітка
- Крісло-гойдалка
• Максимальне навантаження - 350 кг.
• Кількість місць - 5-6
• Сидіння і спинка - розкладні
• Габарити (загальні):
- Ширина - 230 см
- Глибина - 149 см
- Висота - 188 см
- Вага - 79,5 кг
• Габарити (сидіння):
- Ширина - 181 см
- Глибина - 53,5 см
- Висота сидіння - 50 см
• Упаковка - картонна коробка (207х90х34 см)
• Декоративні подушки не входять в комплектацію гойдалок
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана з урахуванням доставки на відділення "Нової Пошти"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр несучої труби | 60 мм |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 350 кг |
| Матеріал навісу | тканина |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 5-ти місна розкладна |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Висота | 1880 мм |
| Глибина | 1490 мм |
| Ширина | 2300 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 535 мм |
| Ширина сидіння | 1810 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 79.5 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Оббивка | тканина |