• Бренд - Vitan® (Україна)
• Матеріал - метал
• Колір каркасу:
- фуксія
- бірюза
- бордо
- білий
- хакі
• Сидіння - дерев'яні планки з дуба/вільхи
• Каркас - труба з полімерним покриттям Ø 20 мм, Ø 16 мм
• Плоскі полози - 30 х 15 мм
• Довжина - 92 см
• Ширина - 44,5 см
• Висота - 26 см
• Вага - 4 кг
• Довжина сидіння - 55 см
• Ширина сидіння - 22 см
• Максимальне навантаження - 100 кг
• У комплект входять:
- тяговий ремінь довжиною 2,1 м
- знімна спинка (розмір: 35х39х27 см, вага: 0,6 кг)
- ремінь безпеки
- знімна ручка-штовхач (ДхШхВ = 89х34х11 см)
• Додатково до санкам можна придбати:
- чохол на санки "Конверт" (ДхШхВ = 70х38х25 см)
- чохол на санки "Матрац" (ДхШхВ = 50х28х24 см)
• У разі відсутності товару на складі виробника терміни доставки уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Санки-полозки |
| Колір | Бірюзовий |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 92 см |
| Маса | 4 кг |
| Ширина | 44.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |