

1 900 ₴
• Бренд - Vitan® (Украина)
• Материал - металл
• Цвет каркаса:
- фуксия
- фиолет
- белый
- хаки (только в комплекте "Мальчик")
• Сиденье - деревянные планки из ясеня/ольхи
• Каркас - труба с полимерным покрытием Ø 20 мм, Ø 16 мм
• Полозья плоские - 30 х 15 мм
• Длина - 92 см
• Ширина - 44,5 см
• Высота - 26 см
• Вес - 4 кг
• Длина сиденья - 55 см
• Ширина сиденья - 22 см
• Максимальная нагрузка - 100 кг
• В комплект входят:
- тяговый ремень длиной 2,1 м
- съемная спинка (размер: 35х39х27 см, вес: 0,6 кг)
- ремень безопасности
- съёмная ручка-толкатель (ДхШхВ = 89х34х11 см)
• Додатково до санкам можна придбати:
- чохол на санки "Конверт" (ДхШхВ = 70х38х25 см)
- чохол на санки "Матрац" (ДхШхВ = 50х28х24 см)
• У разі відсутності товару на складі виробника терміни доставки уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Знімна спинка, Ручка-штовхач |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Санки-полозки |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 92 см |
| Маса | 4 кг |
| Ширина | 44.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |