



20 700 ₴
• Каркас - металеві труби з полімерним покриттям
• Діаметр труб - 16х0,8мм; 16х1,2мм; 25х1мм; 27х1мм; 32х1мм; 40х22х2мм; 51х1,2мм
• Колір - коричневий текстурний (RAL 8017)
• Тент - тканина "Поліестер" з водовідштовхувальним покриттям
• Колір - бежевий
• Чохол - тканина «Дралон»
• Колір - бежева клітка
• Варіанти кольорів:
- Бежева вертикальна смужка
- красно-графитовая вертикальная полоска/зеленая полоса
• Наполнение чохлів - поролон 60 мм, синтепон 15 мм
• Тканина подушок спинки - тканина «Дралон», "Поліестер"
• Наполнение подушок - поролон
• Сидіння - пружинний блок, сталева дріт
• У комплектацію входить москітна сітка
• Максимальне навантаження - 300 кг.
• Кількість місць - 4
• Сидіння і спинка - розкладні
• Габарити (загальні):
- Ширина - 215 см
- Глибина - 147 см
- Висота - 167 см
- Вага - 52 кг
• Габарити (сидіння):
- Ширина - 171 см
- Глибина - 53,5 см
- Висота до сидіння - 51 см
• Упаковка - картонна коробка (207х81х32 см)
• Декоративні подушки не входять в комплектацію гойдалок
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана з урахуванням доставки на відділення "Нової Пошти"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Опора | дугоподібна |
| Діаметр несучої труби | 51 мм |
| Матеріал навісу | тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2150 мм |
| Глибина | 1470 мм |
| Висота | 1670 мм |
| Вага | 52 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1710 мм |
| Глибина сидіння | 535 мм |