4 092 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Каркас - ДСП
• Колір каркасу: чорний
• Оснащена коліщатками
• Висувні ящики (1 шт) на безшумних телескопічних направляючих на замку
• Містка полиця, закривається дверкою
• Ширина - 320 мм
• Глибина - 380 мм
• Висота - 820 мм
• Гарантія - 12 міс
• Додаткові опції - Виготовлення в інших кольорах ДСП
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення, термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки за модель з ДСП
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип візка | закрита |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус виробу | ДСП |
| Особливості | пересувна |
| Полиці | ДСП |
| Основні | |
| Тип | Візок |