


17 700 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Матеріал корпуса - натуральне дерево (дуб)
• Колір корпусу - Дуб
• Робоче полотно зроблено із спеціального загартованого скла
• Дзеркало не кріпиться до стіни, а ставиться на підлогу
• Ширина - 750 мм
• Висота - 2100 мм
• Гарантія - 12 місяців
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення, термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Основні | |
| Висота стійки | 2100 мм |
| Довжина стійки | 750 мм |
| Накопичувач | Не передбачений |
| Тип | Дзеркало |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип прилавку | Дзеркало |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус виробу | натуральне дерево |
| Основа дзеркала | Дерево |
| Колір | Дуб |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | Дерево |