12 000 ₴
Представленный гарнитур, как шкаф, считается довольно старым, но функциональным и практичным, он предназначается для хранения вещей на вешалках таких как: платья, костюмы и школьная форма, также, присутствует одна большая полочка для шарфиков, шапок, кепок и прочего. Функциональный распашной гарнитур из наборной системы Ацтека несет в себе некую изящность, привлекательность, а также модный современный стиль, который пользуется спросом среди потребителей. Такая модель может располагаться в любой из комнат вашего дома или квартиры. Щоб купити Шафа SZF2D/21/11 скористайтеся номером телефону, який ви знайдете в онлайн магазині АБВ.
• Матеріал корпусу ДСП
• Матеріал фасаду МДФ плівка глянець
• Ширина виробу – 1050 мм
• Глибина виробу – 600 мм
• Висота виробу – 2100 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 600 мм |
| Ширина шафи | 1050 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |