| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 157 см |
| Глибина комода | 41 см |
| Висота комода | 82 см |