

7 998 ₴
• Материал крестовины - усиленный пластик
• Высота кресла - 128/136 см
• Высота сиденья - 47/55 см
• Высота спинки - 85 см
• Ширина спинки - 50 см
• Ширина сиденья - 51 см
• Длина сиденья - 49 см
• Высота подлокотников - 61/76 см
• Материал обивки - арткожа черного цвета с зелеными вставками
• Подлокотники пластиковые усиленные, регулируемые (вправо-влево, вверх-вниз)
• Газлифт - окрашенный в пластмасовом чехле черного цвета, 8 см
• В комплекте с креслом идут поясничный валик и подушка-подголовник
• Обе подушки имеют анатомическую форму и крепятся при помощи специальных ремешков
• Механізм гойдання крісла Tilt:
- Вільне хитання
- Фіксація спинки в вертикальному положенні
- Регулювання сили відхилення залежно від ваги користувача
• Розкладні спинка до 180 градусів
• Прогумовані Ролики
• Максимальне навантаження на виріб - 150 кг
• Вага - 18,2 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням доставки на відділення кур'єрської служби "Автолюкс" або "Інтайм"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 18.2 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 128 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 85 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний/зелений |