7 499 ₴
• Матеріал хрестовини - посилений пластик
• Висота крісла - 117/125 см
• Висота сидіння - 41/49 см
• Висота спинки - 78 см
• Ширина спинки - 55 см
• Ширина сидіння - 52 см
• Довжина сидіння - 49 см
• Висота підлокітників - 63/71 см
• Матеріал оббивки - арткожа чорного кольору зі вставками червоного кольору
• Матеріал підлокітників - пластик з м'якими накладками з арткожи чорного кольору
• Регульовані підлокітники
• Механізм гойдання крісла Tilt:
- Вільне хитання
- Фіксація спинки в вертикальному положенні
- Регулювання сили відхилення залежно від ваги користувача
• Газліфт - пофарбований у пластмасовом чохлі чорного кольору, 8 см
• Обгумовані Ролики з функцією блокування коліс"
• Анатомічна посадка
• Доступні кольори:
- Чорний/Зелений (black/green)
- Чорний/Червоний (black/red)
• Максимальне навантаження на виріб - 120 кг
• Вага - 15 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням доставки на відділення кур'єрської служби "Автолюкс" або "Інтайм"

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 15 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 117 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 80 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Ширина спинки | 53 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | артшкіра чорного кольору з червоними вставками |
| Механизм крісла | Anyfix |
| Підлокітник | пластик із м'якими накладками |