



1 900 ₴
• Матеріал каркаса - масив дерева Бук
• Колір дерева - горіх
• Оббивка - тканина Misti light brown
• Колір - світло-коричневий
• Каркас - розбірної
• Габарити виробу:
- Ширина - 455 мм
- Глибина - 535 мм
- Висота - 975 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10 -14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Висота | 975 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Solo 25 |
| Оббивка | тканина |
| Колір (відтінок) | Горіх |