4 700 ₴
Відправка з 12 квітня 2026Візок в салон краси М200 від компанії-виробника «Markson» являє собою універсальний продукт для облаштування салону краси або перукарні. Така модель спроектована спеціально для косметологічних процедур, а тому забезпечить володаря необхідним комфортом, значно полегшивши роботу майстра і зробивши її більш якісної та результативної.
При цьому модель володіє універсальним дизайном, який дозволить їй вписатися в будь-який інтер'єр, зробивши його дійсно елегантним і стильним. Завдяки цьому візок М200 стане не тільки функційним придбанням, але і прекрасним елементом декору Вашого салону. Також не можливо не відзначити її практичність під час косметологічних процедур.
Виріб здатний витримувати сильні механічні навантаження при тривалому періоді використанні за рахунок міцності матеріалів в основі. Також модель відмінно переносить вплив хімічно агресивних середовищ, що робить його надійним та довговічним. І якщо Ви захочете купити візок в салон краси М200, ласкаво просимо в інтернет-магазин «АБВ-меблі», де Ви знайдете таку модель по найбільш прийнятною вартістю.
• Матеріал - ламінована ДСП
• Колір - венге
• Опори - вбудовані пластикові ролики
• Комплектація:
- 1 висувний ящик з замком
- 1 секція з дверцятами
• Максимально допустиме навантаження - 50 кг
• Ширина - 320 мм
• Глибина - 380 мм
• Висота - 820 мм
• Додаткові опції:
- Замки на коробки
- Комплектація металевими колесами
- Тримач для фена
• Гарантія - 12 міс
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення 7-10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Тип візка | закрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Обладнаний коліщатками |
| Тип меблів | візок |