



6 850 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Каркас металевий чорний
• Сидіння та спинка пластик
• Кріпиться до підлоги анкерними болтами
• Анкерні болти не йдуть у комплекті
• Вага нетто – 39 кг
• Вага брутто – 41 кг
• Габарити упаковки:
- Висота - 365 мм
- Ширина - 365 мм
- Довжина – 475 мм
• Максимальне навантаження – 100 кг
• Глибина сидіння – 405 мм
• Ширина сидіння – 460 мм
• Висота виробу – 785 мм
• Висота сидіння – 415 мм
• Висота спинки – 370 мм
• Габаритна ширина виробу – 2435 мм.
• Габаритна глибина виробу – 595 мм.
• Гарантійний термін – 12 місяців
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 7 - 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць на одній конструктивній базі | 4 |
| Особливості | Кріплення до підлоги |
| Тип | Секційне крісло |
| Тип меблів | Багатомісна секція |
| Тип сидіння | Фіксований |
| Тип спинки | Фіксована |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага секції | 42 кг |
| Висота посадкової частини | 415 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 785 мм |
| Глибина | 41 мм |
| Загальна довжина секції | 2435 мм |