Столик-візок для косметолога посилена являє собою універсальне меблевий виріб, який допоможе облаштувати різні салони краси, зробивши інтер'єр більш практичним і функціональним. Завдяки наявності безлічі позитивних експлуатаційних якостей, така модель володіє широким розповсюдженням.
Основним матеріалом виробу є метал, який характеризується високим рівнем міцності, а тому здатний витримувати сильні механічні навантаження при тривалому застосуванні. Полімерне фарбування металу дає йому стійкості до корозії і до хімічно агресивних середовищ.
Вместе с тем конструкция позволяет получить свободный доступ для мастера к настольным комбайнам, расходным материалам и к косметике, поскольку они будут постоянно находиться под рукой. Также изделие позволяет легко перемещать все оборудование по помещению. И если Вам необходимо купить столик-тележку для косметолога усиленную, предлагаем свои услуги в интернет-магазине «АБВ-мебель», где Вы найдете эту модель по самым доступным ценам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 |
| Полиці | ЛДСП |
| Тип меблів | візок |