



25 722 ₴
24 950,34 ₴
Відправка з 04 червня 2026Офісний диван Флорида допоможе створити у вашому офісі по-справжньому комфортну та затишну обстановку. До того ж дана модель неймовірно комфортна, що дозволяє сидячому розслабитися і відпочити. Не можна не згадати про універсальність дивана, завдяки його сучасному дизайну він впишеться в будь-який інтер'єр.
• Матеріал каркасу - Дерев'яний брус
• Наповнення – ППУ
• Ніжки металеві
• Габарити:
- Одномісний модуль:
• Ширина виробу – 71 см
• Глибина виробу – 76 см
• Висота виробу – 66 см
• Ширина сидіння – 71 см
• Глибина сидіння – 50 см
• Висота від підлоги до сидіння – 43 см
• Висота спинки – 32 см
• Вага – 11,2 кг
- Кутовий модуль:
• Ширина виробу – 95 см
• Глибина виробу – 76 см
• Висота виробу – 66 см
• Ширина сидіння – 50 см
• Глибина сидіння – 50 см
• Висота від підлоги до сидіння – 43 см
• Висота спинки – 32 см
• Вага – 15,1 кг
- Двомісний модуль:
• Ширина виробу – 147 см
• Глибина виробу – 76 см
• Висота виробу – 66 см
• Ширина сидіння – 147 см
• Глибина сидіння – 50 см
• Висота від підлоги до сидіння – 43 см
• Висота спинки – 32 см
• Вага – 20,3 кг
• Для вибору оббивки виробу в іншій тканині зверніться до менеджера
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Термінове виробництво та відвантаження Вашого замовлення всього за 24 години +25% до вартості виробу
• Колір та вигляд виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Наявність спинки | Так |
| Тип дивана | кутовий |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 66 см |
| Висота посадкової частини дивана | 43 см |
| Глибина дивану | 76 см |
| Довжина дивану | 313 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | хромований метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | Шкірозамінник |
| Підлокітник | Немає |