10 650 ₴
• Корпус і фасад виконані з натурального масиву дерева вільха
• Габарити виробу:
- Висота 510 мм
- Ширина 1250 мм
- Глибина 485 мм
• Колекція "Freedom":
- Пенал з вітражем
- Тумба під ТВ
- Комод з вітражем 2ДЗШ
- Нічна тумба
- Ліжко 160х200 см
- Ліжко 180х200 см
- Комод глухий з 3-ма ящиками (тільки в кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
- Комод глухий з 3-ма ящиками і 2-ма дверцятами (тільки в кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
- Шафа 2-х дверна (тільки в кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
- Шафа 3-х дверна (тільки в кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
• Виріб доступний в кольорах:
- слонова кістка/горіх+патина золото
- горіх/патина
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10 - 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях;
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 510 мм |
| Глибина тумби | 485 мм |
| Ширина тумби | 1250 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Горіх/Патина |
| Фасади — метаріал виготовлення | масив дерева |
| Колір (відтінок) | Горіх, Слонова кістка (ivory) |