• Матеріал:
- Каркас — сталь
• Колір — сірий
- Сидіння і спинка — фактурний поліестер 600D
• Колір — чорний/сірий
• Комплектація:
- Чехол
- Отвір для банки
• Габарити
- Довжина — 88/56 см.
- Ширина — 57 см.
- Висота з урахуванням спинки — 94 см.
- Вага — 3,5 кг.
- Діаметр перерізу каркаса — 25*16 мм
• Максимальне навантаження на виріб — до 120 кг
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 940 мм |
| Глибина стільця | 570 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |