1 070 ₴
• Матеріал виготовлення – сталь
• Висота вироби – 45 см
• Висота виробу в складеному вигляді – 71 см
• Ширина виробу – 33 см
• Глибина вироби – 33 см
• Ширина сидіння – 33 см
• Глибина сидіння – 29 см
• Матеріал сидіння – пластик (імітація натурального ротанга)
• Колір – чорний
• Максимально допустиме навантаження на виріб – до 100 кг
• Вага - 2 кг
• Кількість виробів в упаковці – 4 шт
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Ширина стільця | 330 мм |
| Глибина стільця | 330 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 300 |