112 655 ₴
Відправка з 16 квітня 2026
• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Склад комплекту:
• Вітрина дводверна варіант 1:
- Довжина виробу – 152 см
- глибина виробу - 50 см
- Висота виробу – 232 см
• Комод дводверний 190 см:
- Довжина виробу – 191 см
- глибина виробу - 49 см
- Висота виробу – 111 см
• Дзеркало з карнизом 154 см:
- Довжина виробу – 154 см
- глибина виробу - 14 см
- Висота виробу – 100 см
• Вітрина однодверна варіант 1:
- Довжина виробу – 87 см
- глибина виробу - 50 см
- Висота виробу – 232 см
• Загальна довжина комплекту – 430 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду | прямий |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2320 мм |
| Глибина стінки | 500 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 4300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ, скло |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |