



23 124 ₴
Відправка з 16 квітня 2026
Якщо ви хочете досягти у своїй обстановці результату, який би якнайкраще відтіняв класичну - палацову і виглядав так само вишукано – тоді ви потрапили за призначенням!
Адже, нова пропозиція від інтернет – магазину АБВ – меблі – найкраще відображення незмінною класики! Ми представляємо вам сучасний до неї підхід у вигляді – кутовий вітрини Тоскана – Лукка торгової марки Скай!
Це, мабуть, один з самих практичних ретро варіантів, який допоможе уникнути незадіяного простору в вашій обстановці.
Адже, незалежно від того що це кутовий атрибут меблів, він не образить вас своєю місткістю!
Тільки уявіть! Завдяки його скляній вітрині в фацетною обробці – він відкриває загал свої скляні полиці – підставки, де ви зможете розмістити все, що вам заманеться!
Тепер, для всієї вашої колекції порцеляни, статуеток з далеких країн і навіть сервізу з'явиться своє персональне місце, яке допоможе того чим ви годитесь – завжди бути на виду!
Патинований МДФ послужить не тільки підтвердженням статусу класичного для даного меблевого виробу, але і як показник великої стійкості, міцності і зносостійкості – які подарують кутовий вітрині Тоскана – Лукка тривалий експлуатаційний період на радість своєму власникові!
Її колірні рішення в тонах – горіх Каваджо і білий\золото зададуть вашому інтер'єру потрібну концепцію, і дозволять з легкістю витримати іншу обстановку в тому ж руслі!
Не відмовляйте собі в кращому! Вибирайте інтернет – магазин АБВ – меблі!
• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Довжина виробу – 77 см
• Глибина виробу – 77 см
• Висота виробу – 232 см
• Вага – 120 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | кутова |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2320 мм |
| Глибина вітрини | 770 мм |
| Ширина вітрини | 770 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 165 |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |
| Наявність дверцят | Так |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ, скло |