6 419 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Рано чи пізно всі власники офісних приміщень стикаються з такою проблемою, як нестача місць для відвідувачів, з-за чого їх стає менше. А в таких ситуаціях правильним і вигідним рішенням буде покупка не окремих стільців, невеликий, так званої лавки. Така лава розрахована на те, щоб кожен з відвідувачів відчував себе комфортно. А от завдяки стриманому зовнішнього вигляду, такий необхідний атрибут можна буде розмістити в будь-якому приміщенні. Так само, дизайнери продумали той факт, що кожна людина має потребу в особистому просторі, тому між стільцями є невелика відстань.
• Каркас металлический
• Крепится к полу анкерными болтами
• Поставляется в разобранном виде
• Высота изделия - 81 см
• Ширина изделия - 179 см
• Глубина изделия - 60 см
• Высота от пола до сиденья - 48 см
• Высота спинки - 33 см
• Ширина сиденья - 46 см
• Глубина сиденья - 43 см
• Максимальная нагрузка на изделие - 300 кг (до 100 кг на каждое место)
• Кратность заказа - 4 шт.
• В случае отсутствия продукции на складе поставщика, срок изготовления составляет 14 - 21 рабочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням адресної доставки, без розвантаження, занесення в будівлю та складання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 810 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Особливості | Кріплення до підлоги |
| Глибина | 600 |
| Тип спинки | Фіксована |
| Тип меблів | Багатомісна секція |
| Висота посадочної частини | 480 мм |
| Вага секції | 35 кг |
| Загальна довжина секції | 1790 мм |
| Тип сидіння | Фіксований |
| Кількість посадочних місць на одній конструктивній базі | 3 |
| Тип | Трибуна для глядачів |