8 699 ₴
• Матеріал хрестовини - хромований метал
• Висота крісла - 128/136 см
• Висота сидіння - 62,5/77,5 см
• Висота спинки - 84 см
• Ширина спинки - 55 см
• Ширина сидіння - 51 см
• Довжина сидіння - 47,5 см
• Висота підлокітників - 69/79 см
• Довжина підставки для ніг - 44 см
• Матеріал оббивки сидіння та спинка - арткожа
• Регульовані підлокітники (вправо-вліво, вгору-вниз) - пластикові
• У кріслі еxtrеmеRacе with footrеst передбачена мобільна, розкладається підставка для ніг
• В комплекті з кріслом йдуть поперековий валик і подушка-підголівник
• Обидві подушки мають анатомічну форму і кріпляться за допомогою спеціальних ремінців
• Механізм гойдання Tilt - гойдання з регулюванням під вага користувача + розкладне спинка до 180 градусів
• Діаметр хрестовини - 700 мм
• Прогумовані Ролики
• Максимальне навантаження на виріб - 120 кг
• Вага - 23,7 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорно-білий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 23.7 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 128 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 77.5 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 62.5 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 84 см |
| Глибина сидіння | 47.5 см |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Ширина спинки | 55 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |