2 835 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Кухня, як правило, вважається найбільш відвідуваною та популярної кімнатою в будинку. Саме там збирається вся родина вечорами: для вечері, спілкування, перегляду фільмів. Відповідно вибору меблів для неї, присвячується чимало часу і зусиль. Стілець Tibi виробництва Signal стане незамінним рішенням для Вашого будинку.
Стілець екологічний і довговічний, підставу його виконано з деревини, а сидіння і спинка з міцного МДФ. Тон каркаса – дуб білений, сидіння і спинки – білий.
Стілець Tibi – сучасна компактна модель, вона порадує Вас своєю зручністю і практичністю.
• Матеріал каркаса - натуральне дерево
• Колір каркасу - білений дуб
• Матеріал сидіння і спинка: МДФ
• Колір сидіння і спинки - білий
• Висота з урахуванням спинки – 77 см
• Висота без урахування спинки – 44 см
• Ширина 50 см
• Глибина – 44 см
• У разі відсутності товару на складі постачальника, терміни доставки в Україну 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Висота сидіння стільця | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 430 |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | стілець |
| Призначення | Для дорослих |