2 835 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Елегантний стілець Mosso польської марки Signal – це дерев'яний стілець в сучасному стилі.
Конструкція стільця виконана з натуральної деревини тони дуб, а сидіння і спинка з міцного МДФ білого кольору.
Особливостями вироби є:
- стійке дерев'яну основу;
- міцність;
- довговічність;
- компактність.
Стілець Mosso приверне Вашу увагу простотою своїх форм, він внесе новизну і комфорт в інтер'єр будинку.
• Стілець продається від 2 шт.
• Матеріал ніжок - натуральне дерево
• Колір - дуб
• Сидіння і спинка - МДФ
• Колір - білий
• Ширина - 41 см
• Глибина - 44 см
• Висота з урахуванням спинки - 78 см
• Висота від підлоги до сидіння - 42 см
• У разі відсутності товару на складі постачальника, термін доставки в Україну становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | МДФ |
| Сидіння | МДФ |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 420 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий/Дуб |