від 8 048 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Цей виріб має значну перевагу, що виділяє його з величезної кількості аналогів: відкидна конструкція секцій під взуття, що дозволить легко розмістити в ній близько 12 пар.тумбу для взуття. надзвичайно складне завдання. Адже, окрім дефіциту вільного місця, саме тут найчастіше доводиться спостерігати величезне скупчення взуття, особливо коли в будинку гості. Щоб вас не засмучував взуттєвий хаос, наш інтернет-магазин «АБВ-меблі» пропонує купити тумбу для взуття pr001.
Забезпечте лад у будинку, роблячи інтер'єр максимально затишним. Купівля цього виробу не перетягне на себе значну частину сімейного бюджету. Що ж до якості – вона вас, у жодному разі, не розчарує! Натуральне дерево бука з екологічно чистим покриттям та висококласна німецька фурнітура.
• Матеріал - натуральне дерево бук
• Екологічно чисте покриття - лляна олія з додаванням воску
• Ширина виробу – 82 см
• Глибина виробу – 27см
• Висота виробу – 89 см
• Кількість пар взуття, що рекомендується для розміщення: 12
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить до 21 робочого дня
• Колір та вигляд виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Бук |
| Виробник | Mobler |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 820 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Висота | 890 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | натуральне дерево |