7 020 ₴
Дитячий спортивний комплекс для дому «Карапуз Plus 1» призначений для правильного фізичного та інтелектуального розвитку дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. У вас не виникне проблем з його розміщенням, за габаритами комплекс відмінно впишеться навіть в невелику кімнату малюка. Виробник вибрав оптимальний варіант колірної гами для цього виробу: основа конструкції виконана в натуральному відтінку горіха, але в ній присутні і яскраві кольори. Завдяки цьому комплекс виглядає саме «дитячим», і в той же час не дратує погляд строкатістю.
В інтернет-магазині «АБВ-меблі» кожен зможе придбати дитячий спортивний комплекс для дому «Карапуз Plus 1» недорого. Крім того, у нас можна зробити замовлення з будь-якого міста України, витративши на це всього кілька хвилин. Доставка здійснюється зручним для вас способом, адресно або на відділення кур'єрської служби.
• Матеріал виготовлення - сосна
• Поперечини - бук
• Гімнастичні кільця - пластик
• Висота виробу - 150 см
• Ширина виробу - 124 см
• Довжина виробу - 132 см
• Довжина гірки - 130 см
• У комплект входять всі елементи представлені на фото:
- Шведська стінка
- Гладіаторська сітка
- Рукохід
- Дитяча гірка
- Гімнастичні кільця
• Вага виробу - 35 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Допустимі навантаження на конструкцію - 60 кг
• Не вимагає кріплення
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, не погіршують експлуатаційні характеристики виробу
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 5 - 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 60 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 124 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 |