



7 810 ₴
Бажаючи облаштувати спорт куточок для дитини, радимо придбати дитячий спортивний комплекс для дому «KindWood Color Plus 2». Це виріб виготовляється з натурального дерева: в якості основи конструкції використана сосна, доповнена буковими перекладинами. Куточок оформлений досить яскраво, щоб привертати увагу малят і вносити в інтер'єр спальні оригінальність.
Дитину обов'язково порадує комплектація «KindWood Color Plus 2», адже в ньому знайдеться все необхідне для чудового проведення дозвілля. За бажанням можна вибрати одну з 3 модифікацій, доступних для цієї моделі. Повірте, вирішивши купити дитячий спортивний комплекс для дому «KindWood Color Plus 2», ви не пошкодуєте про витрачені кошти, а ваша дитина буде просто в захваті від такого подарунка!
• Матеріал виготовлення - сосна
• Поперечини - бук
• Гімнастичні кільця - пластик
• Висота виробу - 150 см
• Ширина виробу - 85 см
• Довжина виробу - 132 см дитячий спортивний комплекс
• Довжина гірки - 130 см
• У комплект входять всі елементи представлені на фото:
- Шведська стінка
- Гладіаторська сітка
- Рукохід
- Дитяча гірка
- Гімнастичні кільця
- Столик
- Драбинка
• Вага виробу - 30 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Допустимі навантаження на конструкцію - 60 кг
• Не вимагає кріплення
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, не погіршують експлуатаційні характеристики виробу
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 5 - 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 60 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 |
| Колір | кольоровий |