8 240 ₴
Активний розвиток дитини – це дуже добре, і батьки повинні всіляко допомагати в цьому. Наш інтернет – магазин меблів «АБВ - меблі» з радістю допоможе полегшити таку, здавалося б, складне завдання. У нашому каталозі представлений унікальний спортивний комплекс для дітей від виробника дитячих товарів SportBaby ТМ. У його комплектацію входять 8 спортивних елементів: гладіаторська сітка, шведська стінка, рукохід, кільця, дитяча гірка. Прекрасным дополнением являются мольберт и разноцветные счеты, которые будут способствовать не только хорошей физической подготовке, но и помогут развить логику или художественные навыки.
Спортивный комплекс для детей полностью безопасен. Его основа – это натуральная древесина сосны с буковыми перекладинами. Все крепления очень надежны, так что можно не беспокоиться за здоровье вашего маленького непоседы. А яркое оформление комплекса, которое не может не привлечь внимание, обязательно понравится вашему ребенку.
• Матеріал виготовлення - сосна
• Поперечини - бук
• Гімнастичні кільця - пластик
• Висота виробу - 170 см
• Ширина виробу - 85 см
• Довжина виробу - 132 см
• Довжина гірки - 130 см
• У комплект входять всі елементи представлені на фото:
- Шведська стінка
- Гладіаторська сітка
- Рукохід
- Дитяча гірка
- Гімнастичні кільця
- Столик
- Драбинка
• Вага виробу - 35 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Допустимі навантаження на конструкцію - 60 кг
• Не вимагає кріплення
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, не погіршують експлуатаційні характеристики виробу
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 5 - 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 60 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 |